blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  תכנון ובנייה

  בכל תהליך בנייה של פרוייקט נדל"ן, בין אם זה למגורים ובין אם זה לבניית משרדים או תעשייה, ישנם שלבים בירוקרטיים אשר צריך לעבור בכדי להגיע לתחילת הקמת הפרוייקט. מדינת ישראל נמצאת בשלב אינטנסיבי מבחינת תכנון ובנייה כאשר כמעט בכל עיר או יישוב בארץ ישנה בנייה של מבנים חדשים למגורים ולמסחר ולתעשייה

  בכדי להגיע לשלב בניית הפרוייקט ועל מנת להתמודד עם הקשיים הבירוקרטים הנלווים אליו, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי צמוד אשר יספק לכם ייעוץ מקצועי בכל נושא הנוגע לפרוייקט שלכם. עורך דין מקצועי, של משרד עורכי דין המתמחה בתחום התכנון והבנייה, יוכל לסייע לכם מבחינה משפטית מול קבלני בנייה, בעלי השטח, גורמים פרטיים, גורמים עסקיים ורשויות המדינה והרשויות מקומיות.

  הליכי תכנון ובנייה מול הרשויות המקומיות

  אחד הגופים מולם עורך הדין לתכנון ולבנייה יפעל מולם עבורכם הוא הרשות המקומית באיזור בו יבנה הפרוייקט. העבודה מול הרשות המקומית מטרתה לקדם את האישורים לבניית הפרוייקטים בכל שלביו ועד לסיומו. זהו תהליך מורכב הדורש ידע עצום בתחום התכנון והבנייה והכרה לעומק של כל החוקים והתקנות והפסיקות הנוגעים לתחום.

  פנייה לעורך דין תכנון ובניה

  עורך דין תכנון ובניה יעניק לכם מגוון שירותים משפטיים הכוללים גם ייצוג משפטי לחתימת חוזי נדל"ן מכל הסוגים כולל שירותי ניסוח חוזים במידה ותדרשו. בנוסף לכך, עורך הדין שלכם יבדוק כל חוזה ומסמך לפני חתימה על מנת שתוכלו לשמור על הזכויות המגיעות לכם בכל הסכם. עורך הדין יעבור על כל סעיפי החוזה וייתן לכם חוות דעת מקצועית בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לחתום או להיכנס לתהליך של משא ומתן מול הצד השני להסכם.

  עו"ד תכנון ובניה לפרויקטים גדולים

  ככל שפרויקט הבנייה הוא גדול ומורכב יותר, נדרשת עבודה מקצועית יותר של עו"ד תכנון ובניה. על מנת שיהיה לכם את הסיוע המשפטי הטוב ביותר לפרויקט הנדל"ן הבא שלכם, מומלץ לכם לפנות למשרד ותיק ומקצועי בעל מוניטין מוכח בתחום התכנון והבניה. משרד עורכי דין תכנון ובניה מקצועי מומלץ ביותר הוא משרד עורכי דין שדה ושות'! עם ניסיון בליווי לקוחות בפרויקטים נדל"ניים מורכבים כבר קרוב ל-20 שנה, צוות משרד עורכי דין שדה ושות' מביא איתו ידע מקצועי וניסיון חשוב אשר יסייע לכם בכל ייצוג וליווי משפטי בנוגע לתכנון ולבנייה של פרויקטים נדל"ניים, בין אם זה לצורך הגשת תביעה ובין אם זה לצורכי הגנה משפטית מקצועית מול כל גורם אשר תבע אתכם.

  משרד עורכי דין תכנון ובניה מקצועי

  משרד עורכי דין שדה ושות' הוא לא עוד משרד עורכי דין, אלא נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הטובים בארץ בתחום התכנון והבנייה עם ניסיון בליווי תיקים רבים בתחום במשך 2 העשורים האחרונים. צוות המשרד כולל שישה עורכי דין מהטובים בתחומם המייצגים חברות, בתי עסק,ואנשים פרטיים בכל הנושאים הנוגעים לתכנון ובנייה.

  ייעוץ וליווי משפטי לתכנון ובנייה עם משרד עו"ד שדה ושות'

  צוות משרד עורכי דין שדה ושות' מזמין אתכם לקבוע פגישה במשרדי הפירמה במתחם היוקרתי של פארק המדע ברחובות ולקבל ייעוץ ראשוני מקצועי לכל עניין משפטי הנדרש לכם. לתיאום פגישה מיידית עם צוות משרד עורכי דין רן שדה ושות', התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר או השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס הרישום באתר. נציג משרד עורכי דין שדה ושות' יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר!

  עורכי דין תכנון ובנייה

  עורכי דין תכנון ובנייה

  בשנים האחרונות ניתן לראות כי קיימת האצה בבניית דירות, בניינים רבים ומשרדים. על אף הניסיון של המדינה במשך השנים האחרונות להוציא מהשוק כרישי נדל"ן או משפרי דיור, הגורמים למחירים לנסוק כלפי מעלה, הדבר אינו נוחל הצלחה יתרה.

  דווקא בגלל המצב הנוכחי, כדאי בכל השקעה לבחון את המצב לאשורו וזאת על ידי עורך דין לתכנון ובנייה. תפקידו של עורך דין, זה לבדוק את אופק הקרקע, אם אתם מעניינים לרכוש או למכור אותה. ההחלטה המושכלת שתקבע על ידי עורכי דין תכנון ובנייה, תהפוך את העסקה למשתלמת יותר, בוודאי אשר אתם מתייחסים אל רכישת קרקע או מכירת קרקע.

  בתנאים שונים בהם אתם מעניינים לרכוש קרקע על מנת לבנות עליה בית, יש לבקש היתר בניה על קרקע זו. פנייה מעין זו, צריכה להיעשות בצורה הטובה יותר, ולכן היא חייבת להתבצע על ידי עורך דין שמכיר את כל החוקים ואת כל הניואנסים האפשריים בתחום זה. על מנת לחסוך בזמן ועלויות, בהתעסקות בכל האישורים הנדרשים, ובשאר הבירוקרטיה המורכבת, עורכי דין תכנון ובנייה ישמחו לעזר לכם בכך.

  מדוע כדאי להשתמש בשירותיהם של עורכי דין תכנון ובנייה?

  בדיקת מסמכים – יש לבדוק את כל המסמכים של הנכס. כל נכס חייב להירשם חוקית בטאבו ויש לברר זאת לפני שבוחרים לרכוש את הנכס.

  ייצוג בוועדות תכנון ובנייה חשוב כי עורך הדין ייצג אתכם בוועדות התכנון והבניה על מנת שתוכלו לקבל את הזכויות שלכם בוועדות אלו.

  ניהול בירוקרטיה – לפעמים נתבעים על ידי הרשויות ולכן חשוב שעורך דין איכותי יוכל לעזור לכם לעמוד על הזכויות שלכם בעניין הזה .

  הגשת מסמכים ותוכניות – ישנם מסמכים שרק עורך דין לתכנון ובנייה ידע לייעץ לכם האם לחתום עליהם, לכן אתם חייבים אותן לצדכם ברגעים הכי גדולים של החיים שלכם.

  ייצוג בוועדות ערר ובבתי משפט בתכון התכנון והבנייה.

  הצלחה בוועדות תכנון ובנייה רק בעזרת עורכי דין תכנון ובנייה

  עורכי הדין הם הבסיס להצלחה בוועדות אלו, רק עורך דין מקצועי ידע לעמוד בקלות על הזכויות שלכם בצורה איכותית וייחודית ויעזור לכם לקבל את מלוא הזכויות שלכם על הקרקע, זאת מבלי לפגוע באנשים אחרים לאורך כל הדרך אל הדירה החדשה שלכם. פנו בהקדם לעורך דין מומחה בתחום. משרד עו"ד שדה ושות' הוא אחד המשרדים המומחים בתחום זה, הצוות המנוסה שלו, הוא בעל ניסיון של שנים בתכנון ובניה, פנו אליו עוד היום.

  עו"ד תכנון ובנייה

  דיני תכנון במקרקעין במדינה והחוקים השונים המסתעפים מהם, מתרכזים רובם ככולם בוועדות התכנון והבניה, בהן יקבע השימוש המותר בקרקע. לכן חשוב שבעל הקרקע או המעוניין לקנות אותה, יזכה בייצוג על ידי עו"ד תכנון ובנייה, המכיר היטב את כל הכללים האפשריים בנושא זה. מאמר זה עוסק בוועדות התכנון והבנייה השונות ובחשיבות של עורך דין שכזה בוועדות אלו.

  מידע על עו"ד תכנון ובנייה ועל וועדות הבנייה בישראל:

  ועדות הבנייה קיימות במדינה מזה עשרות שנים, הן התחילו מחוק תכנון ובנייה. חשוב להבין כי בוועדות אלו יושבים נציגים בכירים של מדינת ישראל, האחראים בין השאר לכך שיש תוכניות מתאר, מתן היתרי בנייה, ועוד. חשוב לציין כי לכל ועדה שכזו, יש מספר ועדות משנה האחריות על נושאים שונים, השייכים לוועדות העל שמעליהן. בין השאר הן דנות בהתנגדויות לתוכניות אלו.

  חשיבותו של עו"ד לתכנון ובנייה גדולה מאוד. מכיוון שהיתר בנייה ותחילת בנייה, תלויים בוועדות התכנון והבנייה השונות, יש צורך בעורך דין שייצג את זכויותיו של בעל הקרקע וידאג לשמירה על האינטרסים הבלעדיים של הלקוח, בפרט אצל לקוחות שלא מסוגלים לטפל בהם בעצמם. ההחלטות צריכות להילקח על ידי עו"ד תכנון ובניה המתמחה בין השאר במגוון רחב ביותר של דיני התכנון והמקרקעין ויכול להיות לעזר רב בדיוני וועדות התכנון המחליטות על גורל הקרקע.

  אלו שירותים יכול עורך דין תכנון ובנייה להציג?

  עו"ד תכנון ובנייה יכול לעזור לעסקים ויזמים צעירים וגם ותיקים כאחד. עורך דין יכול לפעול החל משלב מוקדם מאד של העסקה, עוד בזמן התכנון של תוואי הקרקע עצמה. כמו כן הוא מצליח לטפל בהצלחה בהתנגדויות השונות וגם בהיטל השבחה שלעיתים נגבה שלא בצדק מבעל הקרקע. עו"ד תכנון ובנייה מלווה גם שינויי תב"ע בדירות של פינוי בינוי. למרות שהדיירים שם שהם בדרך כלל מבוגרים ולעיתים אף מדובר באוכלוסיות מוחלשות, שאינם יכולים לעמוד על שלהם, וכך יוכלו לקבל את כל הזכויות והאפשרויות בנוגע לקרקע שלהם, כל זאת בזכות עו"ד תכנון ובנייה האחראי לכך. מעוניינים בשירותיו של עו"ד תכנון ובניה? פנו אל משרד עו"ד שדה ושות' אשר נוסד בשנת 2002 ע"י עוה"ד רן שדה ועו"ד שושנה שדה. המשרד מטפל בנושאי נדל"ן רבים לרבות, תכנון ובנייה, הפקעות מקרקעין, תכנון ובניה, מגזר חקלאי, נחלות ומושבים, ייפו כוח מתמשך, צוואות וירושות.

  עבירות תכנון ובנייה

  עבירות תכנון ובנייה הן עבירות שנמצאות מהדין הפלילי של מדינת ישראל. ניתן לראות כי אנשים רבים אינם מדקדקים היטב בחוקים אלו. בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה רבה בעבירות אלו ולכן בתי המשפט ראו צורך להחמיר בענישה גם על עבירות שהן לכאורה פחות נחשבות. מאמר זה יפרט את סוגי העבירות והעונשים הקבועים להן בחוק.

  עבירות תכנון ובנייה הן פליליות

  עבירות תכנון ובנייה הן עבירה פלילית בדיוק כמו עבירות של שוד וגניבה והמשמעות שלה היא דומה. עבירה זו היא עבירה שהעונשים שלה קבועים בחוק הרישום הפלילי. החוק שטוען כי עבירות תכנון ובנייה הינן פליליות טוען למשל כך:

  אסור להתוות דרך או לסגור דרך מסוימת ללא אישור.

  אסור להקים בניין להרוס אותו ולהקימו חדש אפילו אם מדובר על חלק מין הבניין . החוק מוציא מהעבירה שינוי פנימי בדירה. ההגדרה של שינוי פנימי היא שינוי שאינו פוגע בשלד הבניין בצורתו החיצונית או ברכוש המשותף כמו בצנרת משותפת כמו כן הוא אינו פוגע בזולת ואינו משנה את שטח של הדירה בסופו של דבר. למעט שטח של מרפסת  שנסגרה או הוספה של יחידות דיור.

  אדם שאינו פועל על פי חוק זה עובר לכאורה עבירה פלילית. לפני ההגשה של כתב האישום על ידי רשות בעבירת תכנון ובנייה, מגיעה בדרך כלל דרישה מהרשות המנהלתית בה היא דורשת לפעול להשגת היתר או לחילופין להרוס את הבניין או הדירה שנבנו. חשיבות הליווי של עורך הדין משמעותית ביותר שכן הוא יכול למעשה לדאוג לכל החלק המשפטי ובפרט כשיש משרד עורכי די דין כמו שדה ושות' שמשתף פעולה עם מתכנן, השילוב מונע מהלקוח להסתבך ועוזר לו להמנע מסיבוכים.

  אי הרשעה של הנאשם

  במקרים מסוימים בית המשפט לא ירשיע את האדם, מקרים אלו נדירים במיוחד ובתנאי ושמתקיימים בהם התנאים הבאים:

  ההרשעה כולה יכולה לפגוע  פגיעה אנושה בשיקום של הנאשם , סוג העבירה אינו חמור כל כך ומאפשר ויתור ההרשעה הפלילית במקרה המסוים תוך גזירת עונש קל ולכן חשוב מאד להגיע אל הוועדה יחד עם עורך דין מנוסה הבקיא בעבירות אלו שיוכל לעזור בהקלת העונש.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   08-9415022

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    ייצוג נושים

    ייצוג נושים - כל מה שרציתם לדעת נושים ניצבים במקרים רבים בין הפטיש לסדן: מצד אחד...

    המשך קריאה

    ליטיגציה מקרקעין

    ליטיגציה מקרקעין - מה חשוב לדעת? ליטיגציה מקרקעין היא שירות רב ערך. הכוונה היא לייצוג לקוחות...

    המשך קריאה

    בן ממשיך

    אחד מהנושאים שרבים אינם מכירים בהם, הוא הנושא של בן ממשיך. נושא זה נמצא כיום...

    המשך קריאה