צור קשר

לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  תכנון ובנייה

  בכל תהליך בנייה של פרוייקט נדל"ן, בין אם זה למגורים ובין אם זה לבניית משרדים או תעשייה, ישנם שלבים בירוקרטיים אשר צריך לעבור בכדי להגיע לתחילת הקמת הפרוייקט. מדינת ישראל נמצאת בשלב אינטנסיבי מבחינת תכנון ובנייה כאשר כמעט בכל עיר או יישוב בארץ ישנה בנייה של מבנים חדשים למגורים ולמסחר ולתעשייה

  בכדי להגיע לשלב בניית הפרוייקט ועל מנת להתמודד עם הקשיים הבירוקרטים הנלווים אליו, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי צמוד אשר יספק לכם ייעוץ מקצועי בכל נושא הנוגע לפרוייקט שלכם. עורך דין מקצועי, של משרד עורכי דין המתמחה בתחום התכנון והבנייה, יוכל לסייע לכם מבחינה משפטית מול קבלני בנייה, בעלי השטח, גורמים פרטיים, גורמים עסקיים ורשויות המדינה והרשויות מקומיות.

  הליכי תכנון ובנייה מול הרשויות המקומיות

  אחד הגופים מולם עורך הדין לתכנון ולבנייה יפעל מולם עבורכם הוא הרשות המקומית באיזור בו יבנה הפרוייקט. העבודה מול הרשות המקומית מטרתה לקדם את האישורים לבניית הפרוייקטים בכל שלביו ועד לסיומו. זהו תהליך מורכב הדורש ידע עצום בתחום התכנון והבנייה והכרה לעומק של כל החוקים והתקנות והפסיקות הנוגעים לתחום.

  פנייה לעורך דין תכנון ובניה

  עורך דין תכנון ובניה יעניק לכם מגוון שירותים משפטיים הכוללים גם ייצוג משפטי לחתימת חוזי נדל"ן מכל הסוגים כולל שירותי ניסוח חוזים במידה ותדרשו. בנוסף לכך, עורך הדין שלכם יבדוק כל חוזה ומסמך לפני חתימה על מנת שתוכלו לשמור על הזכויות המגיעות לכם בכל הסכם. עורך הדין יעבור על כל סעיפי החוזה וייתן לכם חוות דעת מקצועית בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לחתום או להיכנס לתהליך של משא ומתן מול הצד השני להסכם.

  עו"ד תכנון ובניה לפרויקטים גדולים

  ככל שפרויקט הבנייה הוא גדול ומורכב יותר, נדרשת עבודה מקצועית יותר של עו"ד תכנון ובניה. על מנת שיהיה לכם את הסיוע המשפטי הטוב ביותר לפרויקט הנדל"ן הבא שלכם, מומלץ לכם לפנות למשרד ותיק ומקצועי בעל מוניטין מוכח בתחום התכנון והבניה. משרד עורכי דין תכנון ובניה מקצועי מומלץ ביותר הוא משרד עורכי דין שדה ושות'! עם ניסיון בליווי לקוחות בפרויקטים נדל"ניים מורכבים כבר קרוב ל-20 שנה, צוות משרד עורכי דין שדה ושות' מביא איתו ידע מקצועי וניסיון חשוב אשר יסייע לכם בכל ייצוג וליווי משפטי בנוגע לתכנון ולבנייה של פרויקטים נדל"ניים, בין אם זה לצורך הגשת תביעה ובין אם זה לצורכי הגנה משפטית מקצועית מול כל גורם אשר תבע אתכם.

  משרד עורכי דין תכנון ובניה מקצועי

  משרד עורכי דין שדה ושות' הוא לא עוד משרד עורכי דין, אלא נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הטובים בארץ בתחום התכנון והבנייה עם ניסיון בליווי תיקים רבים בתחום במשך 2 העשורים האחרונים. צוות המשרד כולל שישה עורכי דין מהטובים בתחומם המייצגים חברות, בתי עסק,ואנשים פרטיים בכל הנושאים הנוגעים לתכנון ובנייה.

  ייעוץ וליווי משפטי לתכנון ובנייה עם משרד עו"ד שדה ושות'

  צוות משרד עורכי דין שדה ושות' מזמין אתכם לקבוע פגישה במשרדי הפירמה במתחם היוקרתי של פארק המדע ברחובות ולקבל ייעוץ ראשוני מקצועי לכל עניין משפטי הנדרש לכם. לתיאום פגישה מיידית עם צוות משרד עורכי דין רן שדה ושות', התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר או השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס הרישום באתר. נציג משרד עורכי דין שדה ושות' יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר!

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   077-8046080

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    הוצאה לפועל

    שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים מטפל עבור לקוחותיו בלשכות ההוצאה לפועל השונות...

    המשך קריאה

    ייפוי כח מתמשך

    מסמך ייפוי כוח מתמשך מהווה בסיס לעתיד טוב יותר עבור האדם המבקש שיהיה לו צד...

    המשך קריאה

    הפקעת קרקעות

    'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים בוחן לעומק את חוקיות ההפקעה; מטפל בקבלת...

    המשך קריאה