blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  ייפוי כח מתמשך

  מסמך ייפוי כוח מתמשך מהווה בסיס לעתיד טוב יותר עבור האדם המבקש שיהיה לו צד שלישי – מיופה כוח – שיעזור לו ברגע שיידרש כשהאדם כבר "לא מבין בדבר". ייפוי הכוח המתמשך שנעשה ונחתם כשהאדם היה צלול בדעתו, נכנס לפעולה בד"כ כאשר מתפתחת מחלה פרוגרסיבית או מחלה חשוכת מרפא בשלבים מתקדמים, כגון אלצהיימר או דמנציה הגורמת לאדם לחוסר הבנה והתמצאות. הבחירה בניסוח הנכון של ייפוי הכוח המתמשך ובחירת הפעולות שידרשו מהצד השלישי, הוא מיופה הכוח, לבצע כשיידרש לכך, הן קריטיות ובעלות השלכות משמעותיות הן לעתיד של האדם הבוחר לעשות ולחתום על המסמך ייפוי הכוח המתמשך והן על העתיד של הצד השלישי, מיופה הכוח אשר מאשר את הסכמתו.

  עו"ד ייפוי כוח מתמשך בכל שלבי התהליך

  בכדי להגיע לשלב החתימה על מסמך ייפוי הכוח המתמשך, יש לעבור מספר שלבים הכוללים הכרת האדם מיפה הכוח, רצונותיו וצרכיו, הכרת הצד השלישי מיופה הכוח, אסיפת מסמכים רלוונטיים, ככל שנדרש כגון מסמכים רפואיים ושליחת ייפוי הכוח המתמשך חתום על ידי מייפה הכוח והצד שלישי מיופה הכוח וכן ע"י עו"ד שהוכשר לכך למשרדי האפוטרופוס הכללי ומעקב עד לסיום התהליך ואישורו. במהלך התהליך על עו"ד ייפוי כוח מתמשך להסביר את כל השלבים ואת המשמעויות החוקיות של ייפוי כוח מתמשך למיפה הכוח בנפרד ממיופה הכוח ולוודא שעושה זאת כשהוא צלול בדעתו ומרצונו החופשי. מדובר על עו"ד שעבר הכשרה ייעודית לכך בהתאם לדרישות החוק ושיעשה זאת עבורכם בצורה מקצועית ועל-פי התקנות המתבקשות בנושא רגיש זה.

  עריכת ייפוי כוח מתמשך בהתאמה אישית ללקוח

  מכיוון שנושא האפטרופוסות הוא נושא רגיש בכל היבט משפטי, בין אם זה לעריכת ייפוי כוח מתמשך ובין אם זה לקביעת אפוטרפוסות לאדם הזקוק לכך, ישנה חשיבות רבה להתאמה אישית של המסמך החשוב הזה לאדם המבקש לחתום עליו וזאת כדי לחסוך מראש פנייה לאפוטרופסות באמצעות בי המשפט שהינו הליך ארוך מסורבל ויקר. עורך דין מקצועי ומנוסה ידאג להכניס למסמך את הענינים המתאימים ביותר לצרכים העתידיים שלכם. מכיוון שמסמך ייפוי הכוח המתמשך מתייחס לעתיד, ישנו צורך בשימת דגש על מצבים בריאותיים, כלכליים ומנטליים אשר האדם ימצא בהם כאשר הוא לא יוכל לדאוג לעצמו.

  פנייה לעו"ד לעריכת ייפוי כוח מתמשך לכמה גורמים שלישיים

  חשוב לדעת כי בכל פנייה לעו"ד לעריכת ייפוי כוח מתמשך, יש לכם את האפשרות לבקש כי החתימה תהיה למתן ייפוי כוח למספר אנשים ולא רק אדם אחד. כלומר, יש לכם את האפשרות ליפות כוחו של אדם הקרוב אליכם שיעסוק בעניינים הכספיים שלכם ביום שלא תוכלו לעשות זאת עבור עצמכם, וליפות כוחו של אדם אחר הקרוב אליכם שינהל את ענייני הבריאות שלכם כולל קניית תרופות עבורכם וחתימה על מסמכים רפואיים.

  עורך דין ייפוי כוח מתמשך מורשה משרד המשפטים

  כאמור, בכדי שתוכלו לקבל שירות של עורך דין ייפוי כוח מתמשך ואישור סופי של האופוטרופוס הכללי לייפוי הכוח המתמשך עליו חתמתם, אתם מחוייבים לפנות אך ורק למשרד עורכי דין מורשה מטעם משרד המשפטים האפוטרופוס הכללי לערוך ולחתום על ייפוי כוח מתמשך. אם כן, הבחירה במשרד עורכי דין שדה ושות' היא הטובה ביותר עבורכם עם צוות עורכי דין מהטובים בארץ בעלי ניסיון של קרוב ל-2 עשורים ברציפות בתחום דיני הירושות והצוואות וכן בעריכה וניסוח בשנים האחרונות של מסמכי ייפוי כח מתמשך, שהינו תחום חדש יחסית עבור לקוחות מכל רחבי הארץ.

  ייפוי כוח מתמשך עם משרד עורכי דין שדה ושות'

  משרד עורכי דין שדה ושות' מביא איתו ידע רב וניסיון בתחום חדש יחסית אשר נחשב לרלוונטי לאנשים רבים בישראל המבקשים להבטיח את עתידם בשנים הבאות כשכבר לא יוכלו "להבין דבר" מסמך ייפוי כוח מתמשך אינו נכנס לתוקף באופן מיידי לאחר אישור של האופוטרופוס הכללי, אלא רק כאשר האדם המבקש לחתום עליו, כלומר מייפה הכוח, הגיע למצב פיזי או מנטלי אשר אינו מאפשר לו לדאוג לעצמו.

  אם אתם רוצים להבטיח את העתיד שלכם ולחיות בכבוד ובאיכות חיים טובה גם כאשר הבריאות שלכם תיפגע באופן משמעותי, זה הזמן לחתום על מסמך ייפוי כוח מתמשך לגורם צד שלישי – מיופה כוח -אשר אתם סומכים ויודעים שהוא יוכל לטפל בכם בנושאים החשובים לכם.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   077-8046080

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    הוצאה לפועל

    שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים מטפל עבור לקוחותיו בלשכות ההוצאה לפועל השונות...

    המשך קריאה

    תכנון ובנייה

    בכל תהליך בנייה של פרוייקט נדל"ן, בין אם זה למגורים ובין אם זה לבניית משרדים...

    המשך קריאה

    הפקעת קרקעות

    'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים בוחן לעומק את חוקיות ההפקעה; מטפל בקבלת...

    המשך קריאה