blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  שירותי גבייה לעסקים

  'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים מספק ללקוחותיו העסקיים את כל שירותי גביית החובות מלקוחותיו: בגין שיקים חוזרים; חשבוניות שלא שולמו; עסקאות אשראי שבוטלו, ועוד.

  ​אחת הרעות החולות של הכלכלה הישראלית הוא מוסר התשלומים הירוד. המגזר העסקי סובל מ'מכה' של צ'קים חוזרים, חשבוניות שאינן משולמות וביטול חיובים בכרטיסי אשראי. עבור עסק שקווי האשראי שלו מתוחים עד הקצה ותזרים המזומנים שלו נמוך, צ'ק שחזר, חשבונית לא משולמת, חיוב אשראי שבוטל, או לקוח שפשוט חמק מתשלום, עלולים לייצר כדור שלג שיוביל לקריסתו וכפועל יוצא גם לעיתים קריסת ספקים שלו. למרבה הצער, היכולת של עסק לבצע גבייה כזו מלקוח סרבן היא מוגבלת. למרבית העסקים אין הכשרה מתאימה ואין משאבים מתאימים כדי לבצע ביעילות משימות גבייה בעידן של גבייה משפטית מורכבת ומטריות הגנה רבות לחייבים. לכן מומלץ לפנות למשרד עורכי דין שזה תחום ההתמחות שלו, כמו למשל 'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים.

  גביית חובות הוצאה לפועל

  משרד עורכי דין שמתמחה בגביית חובות לעסקים צריך להיות בעל שורה ארוכה של מיומנויות. זה כולל, כמובן, היכרות מעמיקה עם חקיקה ותקנות בתחום האזרחי-מסחרי, ליטיגציה מסחרית ובתחום ההוצאה לפועל; ולא פחות חשוב, עדכון מתמיד בפסיקה העדכנית. אבל זה לא מסתכם בכך: אחת הבעיות הגדולות בגביית חובות לעסקים היא איתור בעל החוב שמטבע הדברים לעיתים "יורד למחתרת". משרד עורכי דין, שגביית חובות לעסקים מהווה את אחד מתחומי הליבה שלו, הוא משרד שיודע להפעיל מערך איתור שכולל מוסרים מקצועיים של מסמכים משפטיים, חוקרים פרטיים וקבלני הוצאה לפועל מורשים. צריך לזכור שפעמים רבות קבלת פסק דין בהוצאה לפועל הינו רק השלב הראשון בגביית החוב. לצערנו, פועלים בישראל הרבה מאוד 'חייבים מקצועיים' והמרחק בין פסק דין לגביית החוב יכול להיות רחוק מאוד.

  עורך דין שעוסק בגבייה משפטית, מכיר את כל 'הטריקים' של בעלי החוב, ויודע לתת להם מענה. עורך דין שחי ונושם גביית חובות, צריך להיות נחוש, אסרטיבי ולדעת להגיב מהר ולחזות את השלב הבא וכך אנו ב'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים' פועלים.

  מחלקה מיוחדת לגבייה מעסקים

  ב'שדה ושות' – משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים' קיימת מחלקה מיוחדת שמתמחה בגביית חובות עבור המגזר העסקי. את המחלקה מנהלת הגב' שרון בר שצברה ניסיון אדיר של 25 שנים בתחום הגבייה, ונחשבת לאחת מבעלי הסמכא בתחום הזה. מחלקת הגבייה של שדה ושות' רשמה בהובלתה תוצאות מצוינות בגביית חובות לעסקים ומספקת ללקוחות המשרד העסקיים מעטפת ברמה של One Stop Shop במקרים של גביית חובות, מהשגה מהירה של פסק דין, דרך איתור החייב ועד הגבייה המוצלחת בפועל.

  גבייה לעסקים

  שירותי גבייה לעסקים קטנים וגדולים

  בעלי עסקים רבים, על אחת כמה וכמה אם קהל הלקוחות שלהם הוא בעלי עסקים, מתמודדים במהלך הפעילות השגרתית שלהם עם קשיים בגביית התשלום שמגיע להם כתמורה לשירותים והמוצרים שסיפקו. הם פעמים רבות שומעים הבטחות לתשלום ומסכימים להסכמי שוטף פלוס, אך בסופו של יום נאלצים לרדוף אחרי לקוחותיהם על מנת לקבל את התשלום. אין ספור בעלי עסקים יעידו כי גביית תשלומים היא פעולה מתישה אשר גוזלת זמן רב, ולפעמים אין מנוס אלא לנקוט בהליכים משפטיים על מנת לקבל את התשלום שמגיע לכם. בעקבות כך, כחלק משירותי משרד עורכי הדין שדה ושות', אנו מציעים שירותי גבייה לעסקים, שיוכלו להיות רגועים כי התשלום שמגיע להם יגיע במהרה, וכי הם לא יצטרכו להתמודד בעצמם עם רדיפה אחר סרבני התשלום.

  שירותי גבייה לעסקים – קידום ההליך במגוון אפיקים

  כאמור, גביית כספים מלקוחות סרבני תשלום היא איננה פשוטה, ולכן כדאי לפנות אל משרד עורכי דין המתמחה בתחום כדי שיוכל לטפל בעבורכם בעבודת הגבייה ולהעניק לכם ראש שקט. כחלק ממתן שירותי גבייה לעסקים, משרד עורכי הדין יבצע מספר הליכים על מנת להשיג את התשלום, בהתאם לגובה החוב וקריטריונים נוספים. ראשית, הוא ישלח מכתב התראה לפני נקיטה באמצעים משפטיים לבעל החוב. אם גם לאחר מכתב ההתראה בעל החוב לא משלם את חובו, ינקטו הליכים נוספים – אם החוב קטן מ- 75,000 שקלים וישנה הוכחה בכתב לקיום החוב, משרד עורכי הדין יפתח בעבורכם תיק בהוצאה לפועל על מנת לגבות את התשלום שמגיע לכם, ויגיש בקשות על מנת לדרבן את סרבן התשלום לשלם את חובו. יתר על כן, אם החוב גדול מ- 75,000 שקלים, משרד עורכי הדין יגיש עתירה לבית המשפט וימשיך גם את הליך הגבייה.

  לפנות אל המומחים בתחום גבייה לעסקים

  אם גם אתם רוצים ליהנות מראש שקט כאשר המומחים בתחום יתנהלו בעבורכם אל מול סרבני התשלום, כמו גם להיות בטוחים שהכסף שמגיע לכם ייגבה במהרה, פנו אל משרד עורכי הדין שדה ושות' אשר מתמחה בתחום וסייע בהצלחה לאלפי לקוחות מרוצים לקבל את הכספים שמגיעים להם. לפרטים נוספים וייעוץ אישי צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   08-9415022

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    ייצוג נושים

    ייצוג נושים - כל מה שרציתם לדעת נושים ניצבים במקרים רבים בין הפטיש לסדן: מצד אחד...

    המשך קריאה

    ליטיגציה מקרקעין

    ליטיגציה מקרקעין - מה חשוב לדעת? ליטיגציה מקרקעין היא שירות רב ערך. הכוונה היא לייצוג לקוחות...

    המשך קריאה

    בן ממשיך

    אחד מהנושאים שרבים אינם מכירים בהם, הוא הנושא של בן ממשיך. נושא זה נמצא כיום...

    המשך קריאה