צור קשר

לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  עו"ד להליכי גביית חובות

  מצאתם את עצמכם בהליכים של גביית חובות ללא פתרונות? כדאי שתכירו את הדרך המקצועית והנוחה ביותר לטיפול בגביית חובות. עו"ד להליכי גביית חובות יכול לספק לכם ייעוץ מקצועי וייצוג בבית המשפט על מנת שתוכלו לקבל את הכסף המגיע לכם. לגבות כסף מגורם המצהיר לבית המשפט כי אין לו את הממון הדרוש הוא תהליך מורכב ולא פשוט. משרד עורכי דין העוסק בגבייה של חובות משתמש בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו כגון חוקרים פרטיים וקבלנים של הוצאה לפועל, בכדי לגלות את הנכסים והרכוש של בעל החוב על מנת שיהיה ניתן לבצע את הליך הגבייה.

  עו"ד גביית הלוואות חוץ בנקאיות

  אחת הפעולות הנוגעות לגבייה אשר עורך דין נדרש לטפל בהן, היא גבייה של הלוואות חוץ בנקאיות מעסקים או אנשים פרטיים אשר לא משלמים את ההלוואה והריבית במלואה. עו"ד גביית הלוואות חוץ בנקאיות ישתמש גם כאן בכל האמצעים העומדים לרשותו, בכדי שבית המשפט יחייב את בעל החוב למכור נכסים או רכוש על מנת שיוכל להחזיר את החוב.

  עו"ד גביית מזונות

  נושא גבייה נוסף אשר עולה רבות בדיונים בבתי המשפט הוא נושא גביית המזונות. הורה אשר אינו משלם מזונות חשוף להליכים משפטיים. עו"ד גביית מזונות יכול להפעיל לחץ על ההורה שאינו משלם באמצעות פנייה להערכאות משפטיות.

  משרד עו"ד לגביית חובות בהוצאה לפועל

  הגוף החשוב ביותר אשר יכול לספק את גביית החובות הוא לשכת הוצאה לפועל. בישראל הוקמו לשכות הוצאה לפועל רבות הפועלות להחזרת הכספים והרכוש של בעלי חוב.

  על מנת שתוכלו להשתמש בהליך הוצאה לפועל בצורה הטובה ביותר, אתם יכולים לפנות למשרד עו"ד לגביית חובות בהוצאה לפועל ולהתחיל בתהליך הגבייה מבעל החוב. משרד עורכי הדין המוביל בישראל בגביית החובות דרך הוצאה לפועל הוא משרד עורכי הדין רן שדה ושות'.

  משרד עורכי הדין רן שדה ושות' מציע – עו"ד להליכי גביית חובות

  החלטתם לפנות לעו"ד להליכי גביית חובות? כעת נותר לכם רק לקבוע פגישה עם צוות משרד עורכי הדין רן שדה ושות' ולהתחיל בתהליך על מנת לקבל את הכסף המגיע לכם. ברגע שבחרתם במשרד רן שדה ושות', תדעו שתקבלו את הליווי המקצועי ביותר.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   077-8046080

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    גבייה טלפונית

    גבייה טלפונית בשיתוף פעולה הדוק ובתיאום מלא עם מחלקת הוצאה לפועל, פועל במשרדנו גם צוות גבייה...

    המשך קריאה

    עו"ד נדל"ן

    החלטת לרכוש או למכור נכס למגורים או נדל"ן מסחרי וכעת נדרש להיערך לתהליך הרכישה/מכירה. זו...

    המשך קריאה

    עורך דין פשיטת רגל

    אתם מנהלים את אותו עסק כבר שנים רבות אך בזמן האחרון זה פשוט לא עובד?...

    המשך קריאה