blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  ליטיגציה מסחרית

  בתוך תחומי המשפט השונים אנחנו יכולים לראות שיש תחום אחד מעניין במיוחד והוא: ליטיגציה מסחרית. למעשה ענף הזה הוא תת תחום בתוך הנושא של ליטיגציה פלילית ואף אזרחית ובימינו דרושה מומחיות רבה כדי לתת שירות מקיף בתחום. בשנת 2010 הוקמה המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בתל אביב וזו הייתה למעשה אבן הייסוד לכל ענף ליטיגציה מסחרית. עו"ד ליטיגציה מסחרית הוא אדם שמכיר את התחום הזה, למד אותו, התמחה בו ויכול לתת לכם שירות כמה שיותר מעמיק. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים את עוה"ד שלכם ככה סתם בצורה שרירותית, כדאי יהיה לבדוק בשבע עיניים לאיפה בדיוק אתם פונים וממי אתם חושבים להזמין שירות שיסיע לכם בענף הזה.

  מה זו ליטיגציה מסחרית?

  מדובר על תחום בפני עצמו בתוך המשפט המסחרי וישנה דרישה מעוה"ד לבקיאות מלאה בענף. בנוסף לכך, עוה"ד שלכם חייב להיות בעל כישורים דמגוגיים בולטים וברמת מקצועיות חסרת פשרות כי אחרת הוא פשוט לא יצליח לייצג אתכם בצורה מושלמת שבאמת תדאג לאינטרסים שלכם. כדי להבין מהי ליטיגציה מסחרית נבהיר תחילה שהמילה ליטיגציה למעשה מתייחסת לכל הליך של התדיינות בבית המשפט, כאשר ישנם שני הליכים של ליטיגציה והם: ליטיגציה פלילית וליטיגציה אזרחית. ליטיגציה מסחרית שייכת לתחום האזרחי ולמעשה היא כוללת בתוכה את ההתמודדות ואת הטיפול בכל סכסוך הקשור לתחום המסחרי.

  החשיבות של בחירת עו"ד ליטיגציה מסחרית

  בין אם אתם מתמודדים היום עם ליטיגציה מסחרית ובין אם אתם מתמודדים עם הליכים משפטיים אחרים, יש כמה דברים חשובים שישפיעו על התוצאה הסופית ואחד מהם זו השאלה לאיזה עו"ד תפנו. מעבר לניסיון ולכישורים הפדגוגיים, עוה"ד שלכם צריך להיות גם אדם שפשוט מכיר את החוק. יתרה מכך, אם אתם יכולים לפנות לעו"ד שכבר ייצג לקוחות משני צידי המתרס, הרי שזה עדיף כי זה מעיד בדרך כלל על היכולות המופלאות של עוה"ד. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק היטב אל מי אתם פונים כי לא בטוח שסכסוכך מסחרי זה המקום שבו תרצו לקחת סיכונים מיותרים.

  תנו לנו ללוות אתכם לכל אורך הדרך

  ליטיגציה מסחרית היא אחד הדברים שכדאי יהיה להפקיד בידי המומחים בתחום ולכן אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. את המשרד שלנו "משרד עורכי דין שדה ושות'" הקמנו בשנת 2002 ויש לנו צוות גדול של מומחים שיוכלו ללוות אתכם בכל תהליך משפטי שאיתו אתם מתמודדים היום. לכן, בין אם אתם זקוקים לעזרה בכל מה שקשור לנושא של ליטיגציה מסחרית ובין אם אתם זקוקים לשירות בתחומים אחרים, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. צרו עימנו קשר עוד היום כי בצורה כזאת נוכל להקשיב לכם, להבין מה דרוש לכם ולבנות ביחד איתכם את קו ההגנה או התביעה. ליטיגציה מסחרית זו עבודה למקצוענים ולכן כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום, כי למה שתיקחו סיכונים מיותרים בהופעתכם מול בית המשפט בישראל?

   

  עורך דין ליטיגציה

   מידע נוסף בנושא

   עורך דין ליטיגציה

   המשמעות של המילה ליטיגציה היא התדיינות, ולכן עורך דין ליטיגציה הוא למעשה עורך דין שמייצג לקוחות בדיונים משפטיים בפני הערכאות השיפוטיות הרלוונטיות. יש מדינות שבהן נדרשת הסמכה מיוחדת להופעה בבתי משפט, ולא כל עורך דין הוא גם ליטיגטור. בישראל אין הפרדה כזו, וכל עורך דין רשאי לייצג כל לקוח בבית המשפט, אבל למרות שאין מגבלה חוקית כמובן שלא כל עורך דין גם יודע להתדיין באופן אפקטיבי, כך שבכל תיק שעשוי להגיע לבית משפט מומלץ בחום לוודא את יכולות הליטיגציה של מי שמטפל בתיק. במשרד עו"ד שדה ושות' פועלים עורכי דין עתירי ניסיון גם בהופעה בפני בתי משפט, לצד הבקיאות המקצועית בתחומי המומחיות של המשרד ובראשם גבייה, מקרקעין ותכנון ובנייה.

   איכויות חיוניות עבור עורך דין ליטיגציה

   * ותק – ניסיון הוא מפתח הכרחי להצלחה בתחומים רבים, וכך גם בתחום הליטיגציה. ככל שעורך דין מופיע בפני יותר ערכאות שיפוטיות כך משתכללות היכולות שלו והוא יודע להביא לידי ביטוי את הידע שלו באופן מיטבי.

   * שליטה בכל פרט ופרט – ובסדרות ובסרטים מוצגים במקרים רבים עורכי דין שמצליחים להטות את הכף בזכות הברקה או נאום סוחף בפני מושבעים. המציאות שונה: ראשית, בישראל לא נהוגה שיטת המושבעים, ומעבר לכך, משפטים מחייבים קודם כל שליטה מלאה בחומר ובכל הפרטים הרלוונטיים.

   * חדות מחשבה – שירותים משפטיים כגון ייעוץ או עריכת חוזה ניתנים בנחת, בלי לחץ זמן. לעומת זאת דיון בפני ערכאה שיפוטית כזו או אחרת מחייב בלא מעט מקרים תגובות מהירות מאוד, ולכן נדרשת חדות מחשבה.

   * אינטואיציה טובה – כדי לקרוא נכון את המפה, ולדעת איך להציג כל טיעון בהתאם לנסיבות הספציפיות ובפרט אישיות השופט או השופטת.

   הכנה מדוקדקת וייצוג בסטנדרטים גבוהים במיוחד

   עורך דין ליטיגציה נשען כאמור על הכנה מדוקדקת ולימוד יסודי של התיק. זהו "סוד" ההצלחה של משרד עו"ד שדה ושות', שכבר סייע לישראליות וישראלים רבים למצות את זכויותיהם על בסיס התדיינות בבית משפט. בנוסף מקפידים במשרד עו"ד שדה על שקיפות מלאה ועל יחס אישי לכל מי שפונה לעזרה.

    

    

    

   עו"ד ליטיגציה מסחרית

   עולם המסחר מציע שלל הזדמנויות מסוגים שונים, אבל עלול גם להפוך לזירת עימותים וסכסוכים. לעיתים הסכסוך הוא בין גוף עסקי אחד לאחר, לפעמים מדובר בסכסוך פנימי (בין שותפים) ויש גם מקרים שבהם המאבק הוא בין חברה לבין אדם פרטי. המכנה המשותף הוא הצורך בשירותיו של עו"ד ליטיגציה מסחרית – ליטיגציה היא התדיינות בבית משפט, ומאחר שכל עימות עלול להגיע לדיון משפטי (גם אם יש תחנות בדרך שמאפשרות פתרון אחר, אי אפשר לדעת אם התרחיש הזה יתממש), חשוב לפנות לעורך דין עם ניסיון בהופעה בבתי משפט בתחום דיני המסחר. במשרד עו"ד שדה ושות' תמצאו עורכי דין כאלה, שבנוסף לניסיון מביאים לידי ביטוי גם מחויבות מוחלטת לכל לקוח ולקוחה.

   באילו מקרים עוסק עו"ד ליטיגציה מסחרית?

   * הפרה של חוזים – כל הפרה של חוזה מכל סוג שהוא – חוזה שכירות, חוזה מכר, חוזה זכיינות, חוזה התקשרות עם ספק ועוד – עשוי להגיע לדיון בבית משפט. בהתאם רצוי לבחור מראש עורך דין עם ניסיון בליטיגציה מסחרית, כך שאפשר יהיה לאכוף את החוזה או לחילופין למצות את הזכויות הנובעות מהפרתו.

   * סכסוכים בין שותפים – קונפליקטים בין בעלי חברות עשויים להגיע לכדי תביעה, ועוד דוגמה נפוצה היא סכסוך סביב פירוק שיתוף במקרקעין שמצריך פנייה לערכאה שיפוטית.

   ייצוג מקצועי בכל ערכאה שיפוטית

   משרד עו"ד שדה ושות' הוא כאמור כתובת נכונה לכל מי שמחפש או מחפשת עו"ד ליטיגציה מסחרית – גם בזכות הניסיון הרב (המשרד פועל בתחום המשפט המסחרי כבר למעלה מ-2 עשורים), גם בזכות היושרה המלאה שמאפיינת את צוות המשרד בראשותם של עו"ד ד"ר שושנה שדה ועו"ד רן שדה, וגם בזכות ההכנה המדוקדקת לפני כל הופעה בבית משפט – הכנה שמתורגמת לייצוג מקצועי ומועיל במיוחד.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   08-9415022

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    איש מקצוע משפטי בתחום מושבים

    החיים במושב יכולים להיות חיוביים מאוד מבחינות רבות - שקט, מרחבים פתוחים, הזדמנויות כלכליות וגם...

    המשך קריאה

    להשקיע תשומת לב לגבי אופן חלוקת הנכסים

    רוב בני האדם משקיעים משאבים רבים כדי לנהל את החיים שלהם בהתאם לראות עיניהם ולשיקולים...

    המשך קריאה

    כפיית העברת הזכויות של מקרקעין

    הפקעת קרקע מוגדרת ככפיית העברת הזכויות של מקרקעין מאדם פרטי אל גוף ציבורי, לרוב תמורת...

    המשך קריאה