blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  גבייה

  עורך דין גביית חובות

  גביית חובות היא אחת המטלות הפחות נעימות בכלל וכאשר היא מתבצעת במסגרת הוצאה לפועל בפרט. הן ברמה הפרטית והן ברמה המוסדית מתברר, לא אחת, הקושי המובנה הכרוך בגביית חובות. קושי זה נובע מנטייה אנושית טבעית לדחות תשלום, להתעלם מההכרח לשלם, מהניסיון להתחמק מתשלום ומסיבות נוספות.

  זו אחת הסיבות גופים וארגונים מסחריים גדולים מפקידים מטלה זו על מי שאמונים ומיומנים בגביית חובות ויודעים לנצל את הכלים והשיטות לביצוע הגבייה, לרבות מיצוי הסיכוי להצליח לגבות תשלומים מסרבני תשלום "כרוניים" – במירכאות ובלעדיהם.

  אנשי מקצוע המומחים בתהליכי גבייה שמעמיד לרשותכם משרד עורכי דין גדול, המעסיק עורכי אין מאומנים ומיומנים במכלול ההיבטים של גבייה בכלל וגבייה משפטית בפרט מעמיד לרשות לקוחותיו את מאגר הידע, הכישורים, הניסיון וההצלחות המוכחות בתחום זה.

  ‏לקוחות המתקשים בגביית חובות עשויים להיווכח ביתרונות המובהקים ובתועלת המוכחת של שירות גבייה מקצועי, שבמסגרתו, בין השאר, מתבצעת גם גבייה טלפונית.

  גבייה באמצעות עורך דין גביית חובות חוסכת לכם שניים משלושה המשאבים היקרים ביותר לכם ולכל אדם- כסף וזמן ( השלישי, או, אם לדייק, הראשון הוא- בריאות). מערך הגובים ממצה את הדרכים השקטות, הידידותיות, על ידי שכנוע באמצעות משא ומתן, כאשר הקו המנחה והמטרה המוצהרת היא שמירה על האינטרס של הלקוח והשקעת כל מאמץ אפשרי על מנת לממש אותו ללא צורך לנקוט הליכים משפטיים.

  עורך דין גביית חובות – זה כן לטלפון

  גבייה טלפונית אף ששיחה בטלפון אינה ישירה ובלתי אמצעית כמו שיחה המתבצעת פנים אל פנים אבל היא לא פחות אפקטיבית ואולי, דווקא בשל העדר נוכחות פיזית והצלבת מבטים, היא, כפי שמתברר לא פעם, יותר אפקטיבית. ניתן לשלב בה אסרטיביות ומידה נדרשת של תקיפות עם שמירה על נימוסים ועל לשון מכובדת ונקייה, חפה מאיומים. בשיחה כזאת ניתן לבסס נימוקים לשכנוע. לא אחת די בשיחה אחת או בשיחות אחדות כדי להניא סרבנים מסירובם ולהניעם לשלם את החוב.

  עורך דין גביית חובות – השורה התחתונה

  בשורה התחתונה – אנחנו המופקדים על הגבייה, נמדדים ונבחנים במבחן היחיד הקובע: מבחן התוצאה. התוצאה, מבחינת הלקוח ומבחינתנו, ספקי השירות, היא רק אחת- הצלחה לגבות את החוב. המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו כלפי הלקוחות גורמת לנו להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש כדי להשיגה.

  מדובר בשירות חיוני ונדרש על ידי לקוחות רבים, אשר מתקשים לגבות תשלום המגיע להם בזכות ובדין. גבייה מוצלחת היא מיצוי הזכות הבלתי מעורערת של אנשים לקבל תשלום עבור עבודה שביצעו או מוצר או שירות שמכרו. גבייה מוצלחת מנקה את השולחן ומאפשרת פתיחה של דף חדש ביחסים העסקיים בין אנשים.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   08-9415022

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    נכס יקר במיוחד

    קרקע בישראל היא נכס יקר ערך. נחלה היא נכס יקר במיוחד, ובנוסף כזה שמשפיע במידה...

    המשך קריאה

    איש מקצוע משפטי בתחום מושבים

    החיים במושב יכולים להיות חיוביים מאוד מבחינות רבות - שקט, מרחבים פתוחים, הזדמנויות כלכליות וגם...

    המשך קריאה

    להשקיע תשומת לב לגבי אופן חלוקת הנכסים

    רוב בני האדם משקיעים משאבים רבים כדי לנהל את החיים שלהם בהתאם לראות עיניהם ולשיקולים...

    המשך קריאה