blank blank blank

צור קשר

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

  גבייה משפטית

  ייצוג זוכים

  משרדינו עורך דין שדה ושות' מתמחה בתחום גביית החובות – הוצאה לפועל, ומטפל בהצלחה, בגביית כל סוגי החובות הקיימים עבור עסקים, הן בגביית חובות כספיים בגין המחאות, שטרי חוב, חובות פתוחים ושיקים והן בביצוע פסקי דין כספיים מחייבים שונים.

  גביית חובות נעשית באמצעים משפטיים וננקטים כל ההליכים המתאימים למימושם, תוך הסתייעות במאתרים וחוקרים פרטיים בעלי ניסיון מקצועי עשיר בתחום החקירות הכלכליות הנבחרים בקפידה, בקבלני הוצל"פ, שמאי מקרקעין, מודדים ועוד.

  מחלקת הגבייה תחת שרביט ניהולה של שרון בר מונה נציגי גבייה המתמחים בטיפול בכל סוגי החובות דלעיל. התוצאות מוכחות, לשביעות רצון לקוחותינו וזאת הודות לשיטות גבייה משפטיות יחודיות אשר נרקחו בד בבד עם שנות ניסיוננו הרבות עקב בצד אגודל שמוכיחות את עצמן חדשות לבקרים כחלק ממדיניות משרדנו.

  המוטו המנחה את מחלקת הגבייה הוא פשוט: לגבות את מירב ההחוב עבור הלקוח במינימום זמן ומינימום הוצאות.

  אנו נוקטים מיידית באמצעי גבייה משפטיים תוך יצירת קשר מתמיד עם החייב במקביל לגביית החוב בהסכמה.

  ייצוג חייבים

  היות ובמשרדנו מחלקת גביה אשר מתמחה בביצוע גבייה משפטית כמבואר, מכירים אנו היטב את כל נקודות התורפה בחוק מהמסד ועד הטפחות ובכך יש לאל ידינו לסייע לחייבים אשר נקלעו לקשיים כספיים וכנגדם תלויים ועומדים הליכים משפטיים.

  עורכי הדין במשרד יפרטו בפני החייבים את האפשרויות העומדות בפניהם, יבהירו להם את מצבם המשפטי, יסייעו להם לבטל הליכים אלו ככל שאפשר, ינהלו בשבילם משא ומתן במקרים בהם ניתן להגיע להסדרים שמתאימים ליכולת הכלכלית שלהם וינקטו בהליכים שמתאימים לצרכיהם ולמצבם המשפטי, כגון בקשה לאיחוד תיקים, הכרזתם כחייב מוגבל באמצעים, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, ייצוג בחקירות יכולת ועוד מיני פעולות כיוצא באלה.

  גביה משפטית

  רבים טוענים כי בהליך לא פשוט זה של גביית חובות הם מעוניינים להסתדר בכוחות עצמם ולא לבקש את עזרתו של עורך הדין.

  מאמר זה יסביר לכם למה כדאי לכם לבצע גביה משפטית בליווי עורך דין ובכלל מהי גביה משפטית. מאמר זה יעזור לכם אלו שמתמודדים עם גביית חובות מכל סוג ולעיתים אף מוותרים על הגבייה כי אין להם יכולות נפשיות, כלכליות ומשפטיות להתמודד עם החייבים להם. גבייה המשפטית באה לעזרתם ומסייעת להם לנהל את העסק שלהם כמו שצריך.

  מהי גבייה משפטית?

  גבייה משפטית היא תחום עיסוק רחב מאד אין המדובר רק בגביית חובות, אלא הקניית כלים לעסק וקו מנחה על מנת שיוכלו להמנע מסיכונים ככל שניתן., הכנת תשתית לגביה ובסיס לתנאי עסקה נכונים ללקוחות פוטנציאלים והתנהלות מול ספקים, כך שכל עסק יוכל בקלות רבה לגבות היטב את החובות תוך כדי בקשת ערבויות לפני חתימת עסקה.

  כך ניתן להיות בטוחים כי ברגע שהחייב לא יוכל לשלם זאת, הערב ישלם זאת  במקומו. יצירת תנאים לפעולה מול לקוחות חדשים כל אלו הם בעצם הכנת התשתית לגבייה נכונה יותר בעתיד. אלו רק חלק מההיבטים השונים של גביה משפטית. מומלץ לבחור עורך דין שיכול לגבות את חובות בהוצאה לפועל במקרים שבהם החייב לא מעוניין לשלם, הליווי של העו"ד חוסך זמן וטעויות בהליך הבירוקרטי משרדינו כולל מחלקת גביה עם רפרנטיות מקצועיות בתחום.

  למה כדאי לשכור עורך דין לגבייה משפטית?

  לאחר שחייב אינו מגיב למכתבים של עורך הדין יש לפנות אל ערכאות משפטיות לגביית החוב. לגבייה המשפטית יש את כל האפשרויות הנכונות ביותר על מנת להצליח לגבות את החובות בסופו של דבר. גבייה משפטית נכונה ומקצועית מעלה את רמת האמינות של העסק ובנוסף לכך היא גם גורמת לכך שתזרים המזומנים יהיה חזק ובאופן קבוע. מבחינת עורך הדין הגעה אל בית המשפט זהו המוצא האחרון ולכן יש בידו מגוון רחב ביותר של אפשרויות שעל מנת להצליח לגבות היטב את החובות זאת מבלי להגיע  לערכאות משפטיות רבות שצורכות זמן רב ועולות כסף. במשרד עורכי דין שדה ושות' כחלק מהשירות והמקצועיות אנו דוגלים בשקיפות מלאה ומאפשרים ללקוח לדעת היכן עומדים הדברים.הליך הגבייה מנוהל תוך מתן עדכונים שוטפים הלקוח בהתפתחויות, העברת דו"חות תקופתיים. עדכון.

   ייעוץ ראשוני וקביעת פגישה

   08-9415022

   או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    נא בחרו את סוג הפנייה >>
    להסדרה או בירור חובפונה חדש, יעוץ ראשוני

    נכס יקר במיוחד

    קרקע בישראל היא נכס יקר ערך. נחלה היא נכס יקר במיוחד, ובנוסף כזה שמשפיע במידה...

    המשך קריאה

    איש מקצוע משפטי בתחום מושבים

    החיים במושב יכולים להיות חיוביים מאוד מבחינות רבות - שקט, מרחבים פתוחים, הזדמנויות כלכליות וגם...

    המשך קריאה

    להשקיע תשומת לב לגבי אופן חלוקת הנכסים

    רוב בני האדם משקיעים משאבים רבים כדי לנהל את החיים שלהם בהתאם לראות עיניהם ולשיקולים...

    המשך קריאה